Pracownia projektowa archi group

Firma archi group powstała w 2010r. Od początku nasza działalność skupia się na projektowaniu wnętrz i usługach architektonicznych.
Tworząc dokumentację bardzo dużą uwagę przywiązujemy do funkcjonalności i dbałości o detal. Projektujemy pomieszczenia minimalistyczne i nowoczesne oraz w innych stylach zachowując założenia inwestora. Unikamy nadmiaru elementów i cenimy prostotę geometrycznych kształtów.

Architekt wnętrz mgr sztuki Adam Kuropatwa

Absolwent Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach na kierunku architektura wnętrz studiów licencjackich i magisterskich. Założyciel firmy archi group i autorskiej pracowni projektowej mieszczącej się w Bytomiu.
Dla mnie najważniejsza jest funkcja, forma i oświetlenie. Te trzy elementy są zawsze zależne od siebie i kształtują charakter każdej przestrzeni. Umiejętne rozwiązania funkcjonalne w połączeniu z oszczędnym użyciem formy dają zawsze znakomite efekty.

Nasze zasady

Nasze biuro

Archi group biuro przy Stolarzowickiej 19 img1

Bytom, ul. Stolarzowicka 19

Nasza przestrzeń pracy została zdefiniowana historią miasta i tego wyjątkowego miejsca. Dzięki Stowarzyszeniu "Pro Fortalicium" udało się uratować ten budynek przed zniszczeniem. W tym pięknym miejscu, w którym twórcza praca nie ma ograniczeń staramy się projektować najlepsze wnętrza..... sprawdź nasz potencjał.Archi group biuro przy Stolarzowickiej 19 img2
Archi group biuro przy Stolarzowickiej 19 img3

Spotkajmy się

To jest nasze miejsce spotkań z inwestorami w celu prezentacji projektów koncepcyjnych, wizualizacji i elementów wyposażenia. Mamy do dyspozycji dużo wzorników, próbek materiałów, katalogów oraz czas..... dla każdego inwestora i osób chętnych do współpracy z naszym biurem.

Archi group biuro przy Stolarzowickiej 19 img4

biuro@archigroup.pl


youtube archigroup


pinterest archigroup


facebook archigroup


instagram archigroup


akuropatwa.pl